Minnihanov’dan Gökdeniz’e büyük onur

Tataristan Cumhurbaşkanı Rüstem Minnihanov, Perşembe günü Kazan’da başkanlık sarayında Rubin’de top koşturan Gökdeniz Karadeniz’i kabul etti. Karadeniz’i iki yanağından öpüp sarılarak karşılayan ve hatırını soran Minnahov, daha sonra emektar futbolcu ile sohbet etti. Sohbette, Minnihanov’un yardımcısı Radik Gimatdinov da hazır bulundu. Gökdeniz, ailesi ile birlikte Kazan’da yaşamaktan ve futbol hayatına iki şampiyonluk yaşadığı Rubin’de devam etmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Russian Prime Minister Vladimir Putin (C) casts his vote on an electronic ballot box in a polling station in Moscow March 4, 2012. Putin sought a convincing victory in Russia's presidential election on Sunday to strengthen his hand in dealing with the biggest opposition protests since he rose to power 12 years ago. REUTERS/Alexei Nikolsky/RIA Novosti/Pool (RUSSIA - Tags: POLITICS ELECTIONS) THIS IMAGE HAS BEEN SUPPLIED BY A THIRD PARTY. IT IS DISTRIBUTED, EXACTLY AS RECEIVED BY REUTERS, AS A SERVICE TO CLIENTS. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS

Gökdeniz Minnihanov’a, sporculara ve futbolculara gösterdiği destekten dolayı teşşekkürlerini sundu.

Minnihanov da Karadeniz’e sergilediği futboldan dolayı teşekkür etti ve Rubin Kazan’da başarılarının devamını diledi.

Minnihanov ve Gökdeniz ayrıca, Tataristan futbolunun ve Rubin Kazan’ın gelişimi hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Tataristan’da halkın sevgilisi olan 35 yaşındaki futbolcumuz Gökdeniz Karadeniz, böylece Türkiye’nin “fahri elçisi” olarak güzel izler bırakmaya devam ediyor.

http://prav.tatarstan.ru/rus/pressa/1video.htm/video/693298.htm