Gökdeniz Karadeniz’den Kazan’daki 9’uncu yılında üç dilde minnet ve teşekkür mesajı

Gökdeniz Karadeniz, Kazan Rubin’de 9’uncu yılını tamamladığı gün yayınladığı özel mesajda, “kendisini oğulları gibi kabul ettikleri için” Kazan, Tataristan ve Rusya’ya minnettarlığını iletti.

“Rubin-Kazan” futbol takımının sevilen yıldızı Gökdeniz Karadeniz takımı ile sözleşme imzalamasının dokuzuncu yılı olmasınının mutluluğunu İnstagram adresinden duygulu mesaj atarak gösterdi.

Türk futbolcu yazısında “Rubin-Kazan” Takımı taraftarlarına ve kendisine bunca senelerdir destek gösteren herkese üç dilde: Tatarca, Rusça ve Türkçe yazarak teşekkür etti.

37 yaşındaki futbolcu “Rubin-Kazan” Futbol Takımına bundan tam dokuz sene önce, Kazan takımının efsanevi antrenörü Kurban Berdıyıv döneminde transfer oldu.

Gökdeniz dokuz sene içinde iki kez Rusya Şampiyonu oldu, bir kez Rusya Kupası’nı kaldırdı ve iki defa Rusya Süper Kupası’nın sahibi oldu.

Gökdeniz Karadeniz’in instagram adresinden üç dilde paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Сегодня 9 лет, с того момента, как я подписал контракт с “Рубином”. Я благодарен Казани, Республике Татарстан и России, что вы приняли меня, как своего сына. Благодарен нашим болельщикам-вы лучшие в России, ваша поддержка очень важна для меня. Когда я выхожу на поле, я могу сыграть хорошо, или плохо, но все знают, что моя футболка, никогда не будет сухой, что я буду играть до самого конца. И буду помогать Рубину изо всех своих сил и от всей своей души, сколько мне будет отмерено свыше.🙏🏻❤️💚

“Рубин” белән килешүгә кул куйган мизгелгә бүген тугыз ел. Мин Казанга, Татарстан Республикасына һәм Русиягә мине үз уллары кебек кабул итүләренә рәхмәтлемен. Шулай ук җанатарларыбызга рәхмәтлемен – Русиядә сез иң яхшылар, һәм сезнең дәртләндерүегез, ярдәмегез минем өчен бик мөһим. Футбол кырына чыккач мин яхшы яки начар уйнарга мөмкинмен, ләкин барысы да беләләр, минем футболкам беркайчан да коры калмас, мин бөтен көчем белән ахырга кадәр уйнаячакмын. Һәм мин, ходайдан күпме язылган булса, бөтен көчем белән чын күңелдән “Рубинга” булышачакмын.🙏🏻❤️💚

Bugün, “Rubin ” ile sözleşme imzaladığımdan beri 9 yıl geçti. Oğlu olarak beni kabul ettiklerini, Kazan, Tataristan ve Rusya Cumhuriyeti’ne minnettarım. Aynı zamanda Rusya’nın en iyi taraftarlarımıza teşekkür ediyorum ,sizin desteğiniz benim için çok önemli.Sahaya çıktığım zaman iyi ya da kötü oynayabilirim , ama şunu herkes bilir ki formam asla kuru olamaz , ve sonuna kadar mücadele ederim . Her zaman Rubine tüm gücümle ve tüm ruhumla Allah’ın izniyle yardımcı olacağım.. 🙏🏻❤️💚#gk61″